Bruno Moto Skola

Bruno Moto Skola

 


 

Es, Bruno Rožkalns nodarbojos ar motosportu vairāk kā 30 gadus. Esmu apguvis profesionālās pilnveides izglītības programmu “C kategorijas sporta speciālists” un esmu saņēmis pirmo Latvijas Motosporta Federācijas izsniegto profesionālā trenera licenci. 2008. gadā pilnveidoju savu līdzšinējo pieredzi vienā no pasaulē labākajām motošosejas skolām – “California Superbike school” (superbikeschool.co.uk). Te pat Latvijā esmu strādājis un palīdzējis pilnveidoties daudziem Latvijas un Baltijas motosporta čempioniem.
Bruno Moto skola piedāvā motobraucēju apmācības programmu, kurā iespējams apgūt visaugstākās motocikla vadīšanas iemaņas. Mēs apmācam tos motobraucējus kuriem jau ir A1 vai A kategorijas vadītāju apliecība. Kursos iekļautas gan teorijas gan braukšanas nodarbības.
Arī pats esmu pieredzējis ļoti smagu satiksmes negadījumu, kurā iekļuvu ar motociklu, līdz ar to mans mērķis ir panākt, lai uz ceļiem notiek mazāk satiksmes negadījumu kuros cieš motobraucēji.
Praktiskās nodarbības notiks Biķernieku un 333 trasē, kurā būs uzstādīti šķēršļi un figūrelementi. Strādāsim pie bremzēšanas un manevrēšanas iemaņu attīstīšanu dažādos ātrumos.

Teorētiskajās nodarbības stāstīšu:

1. Kā pareizi sēdēt un pārvietoties uz motocikla
2. Kādā stāvoklī jābūt rokām un kājām uz motocikla pie attiecīgajām darbībām
3. Kā pareizi lietot motocikla bremzes
4. Atkarībā no situācijas ar motociklu bremzē maigi nospiežot priekšējo bremzi un pēctam papildus pārslēdzoties ar ātrumiem lietojot sajūgu
5. Kā izvairīties no bīstamām situācijām uz ceļiem
6. Izvēloties atbilstošu ātrumu
7. Perifērās redzes izmantošana, lai palielinātu redzes leņķi uz sāniem
8. Motocikla vadīšana, pareizu trajektoriju izvēle un pareiza darbību secība braucot
9. Viegli justies uz sava dzelzs zirga un nebaidīties no tā
10. Līkuma bremzēšanas punkts, iekšējais līkuma lūzuma punkts (angliski – apex), līkuma ārējais punkts, līkuma izbraukšanas punkts
11. Bremzēt pārslēdzoties uz zemākiem pārnesumiem, pārsēsties un iebraukt līkumā

Pēc mūsu kursiem daudzi motobraucēji atsakās no braukšanas pa ielām un izvēlas braukšanu pa trasi, pareizu apmācību laikā, iegūtās zināšanas, cilvēkam spēj radīt daudz lielāku braukšanas baudu un drošību.


Bruno Moto skola:

organizē Master-Class nodarbības, vadīs Latvijas Motosporta federācijas licencēts treneris Bruno Rožkalns.

Individuāla nodarbība:

Nodarbības ilgums: 60 min
Nodarbība sastāv: teorija 40%, prakse 60%
Nodarbības notiks: individuāli, tikai braucējs un treneris
Dalība: tikai pēc pieraksta un apstirpinājuma saņemšanas !
Atrašanas vieta: Biķernieku sporta bāze
Cena: “pēc vienošanās”

Nosacījumi:
Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš motobraucējs ar savu motociklu. Uz nodarbību ir jāierodas motobraukšanai atbilstošā apģērba un, protams, arī ķiverē.

Papildus pakalpojumi:
Moto noma: sportam sagatavotie motocikli.
Cena par vienību: “pēc vienošanās”