Bērniem / for Kids

Motocikli ir daudzu zēnu un meiteņu lolotais sapnis jau no mazotnes! Tā kā pieagušo motocikli bērniem nav sasniedzami, BrunoMoto piedāvā iegādāties elektriskos motociklus bērniem no slavenā Yotsuba Moto zīmola. Bērnu elektriskais mopēds Moto Meow ir viegls un uzticams motocikls, kuru svars ir tikai 12 kg, bet ar pilnu akumulatora uzlādi darbības laiks ir līdz 2,5 stundām. Ir divu veidu motocikli, kas paredzēti bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam un no 5 līdz 8 gadu vecumam. Pie mums jūs varat pasūtīt motociklus ar visdažādākajiem dizainiem!
Mēs arī nomājam motociklus bērniem, tas ir īpaši svarīgi bērniem, kuri tikai sāk savu ceļu motosporta karjerā!
BrunoMoto aicina visus uz individuālām vai grupu nodarbībām pie profesionāla motosporta trenera. Jūsu bērns iemācīsies braukt ar motociklu no trīs gadu vecuma!
Dodies uz vietni brunomoto.lv un pasūti Moto Meow motociklus bērniem un nāciet pie mums uz moto treniņiem!

Мотоциклы – заветная мечта многих мальчиков и девочек уже с юных лет! И так как до взрослых мотоциклов еще далеко, BrunoMoto предлагает приобрести электромотоциклы для детей от известного бренда Yotsuba Moto. Детские электромопеды Moto Meow это легкие и надежные мотоциклы весом всего 12 кг и зарядом аккумулятора до 2.5 часов. Существует два типа мотоциклов, для детей от 3 до 6 лет и от 5 до 8 лет. У нас вы можете заказать мотоциклы с самими разными дизайнами!
Также мы арендуем детские мотоциклы, это особенно актуально для детей, которые только начинают свой путь в мотокарьере!
Помимо этого, BrunoMoto приглашает всех желающих на индивидуальные или групповые занятия с профессиональным тренером по мотоспорту. Ваш ребенок научится ездить на мотоцикле с трех лет!
Заходите на сайт brunomoto.lv и заказывайте детские мотоциклы Moto Meow и приходите к нам на мототренировки!